۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (پاسخگویی 9 الی 18)
سبد خرید0

لوازم خرد آشپزخانه خود را از کجا تهیه کنیم؟

طی دو سال فعالیت فروشگاه اینترنتی جنوب کالا سیاست کلی این مجموعه فروش و تامین لوازم اساسی منزل مانند تلویزیون ، یخچال ، لباسشویی و… که از اهمیت بیشتری جهت خرید برخردار هستند بوده است. چرا که منابع و زیرساخت های موجود در تامین و حمل و نقل کالا با محدودیت هایی رو به رو بود! اما امروز این مجموعه با جذب سرمایه و نیروی کار متخصص آماده پوشش تمامی دسته های محصولات لوازم خانه و آشپزخانه است و این مهم را با حفظ رضایت مشتریان دنبال میکند.

home appliance - لوازم خرد آشپزخانه خود را از کجا تهیه کنیم؟

این نوید به شما مشتریان عزیز داده میشود که به زودی با تخفیف های بسیار عالی و حمل و نقل مطمئن و با بسته بندی ایمن به خدمات رسانی هرچه بهتر و سریعتر به شما مشتریان بپردازیم!

رویه فروش کالا در جنوب کالا چگونه است؟

اگر از مشتریان سابق جنوب کالا باشید قطعا با روند سفارش و تحویل کالا در فروشگاه آشنا هستید با این حال آن دسته از مشتریانی که تا به امروز مفتخر به خدمات رسانی به آن‌ها نشده‌ایم لازم به ذکر است که فروشگاه اینترنتی جنوب کالا با امکان پرداخت به دو صورت آنلاین و در محل و با همکاری اداره پست جهت حمل و نقل کالا و با بسته بندی اختصاصی محصولات که توسط خود مجموعه جنوب کالا انجام می شود سعی در جلب رضایت ۱۰۰% شما و تخفیف در خریدهای بعدی دارد.

برای اطلاعات بیشتر میتواند به صفحه تضمین بهترین قیمت رجو کنید!

عرفان شکاری
عرفان شکاری

مدیرفروش ، فروشگاه اینترنتی جنوب کالا

2 دیدگاه برای این محصول ثبت شده است!

comment

azitron67 /

چرخ گوشت کنوود مدل mg470 خریداری کردم برای جهیزیه. بعد اینکه به دستم رسید زیباتر و بهتر از آنچه بود که در تصویر دیده بودم. واقعا ممنون از سایت خوبتون. فقط لطفا در ارسال سفارشات سرعت عمل بیشتر داشته باشید.


comment

وحید عاقل /

خیلی ممنون مبارکتون باشه، خوشحالیم که رضایت داشته اید، چشم


دیدگاه خود را بیان کنید!