۰۶۱۵۲۵۷۷۴۵۷ (پاسخگویی 9 الی 18)
سبد خرید0

تکنولوژی هوشمند InstaView ال جی در یخچال های Door-in-Door

تکنولوژی های پیشرو با بهره گیری از کنترل حسی یک معنی جدید به آشپزخانه داده اند و آن را به عنوان قلب خانه معرفی می کنند!
تولید کننده‌ی بزرگ لوازم خانگی، ال جی، یخچال جدیدی را رونمایی کرده است که از تکنولوژی هوشمند InstaView بهره می برد و با تکنولوژی فروشگاه معتبر آمازون یعنی سرویس صوتی الکسا ترکیب شده و البته از سیستم عامل انحصاری ال جی یعنی webOS نیز استفاده می‌کند.
همانطور که در نمایشگاه تجهیزات هوشمند CES در سال ۲۰۱۷ از طرف ال جی اعلام شد، این برند معتبر، پرچمدار جدید یخچال فریزرهای خودش را که از نسل Door-in-Door می باشد به یک نمایشگر ال سی دی ۲۹ اینچی مجهز کرده و با ترکیب این نمایشگر و تکنولوژی InstaView به کاربران این امکان را می‌دهد که با دو بار ضربه زدن به نمایشگر و بدون باز کردن درب یخچال از محتویات درون آن باخبر شوند.

LG Smart Instaview Refrigerator - تکنولوژی هوشمند InstaView ال جی در یخچال های Door-in-Door
از طرف دیگر از آنجا که این یخچال از فناوری webOS بهره می گیرد می توان به راحتی آن را به شبکه وای فای خانه متصل کرد و یک سیستم مدیریت محتوای یخچال را با آن ادغام و با استفاده از دکمه های جلوی یخچال، این سیستم را مشاهده کرد.
یکی از این سیستم های مدیریتی، سیستم هوشمند الکسا است که توسط فروشگاه بزرگ آمازون معرفی شده است و مثل یک دستیار به شما کمک می کند که با تنظیم مواد اولیه مختلف و میزان آن در بار اول، با نزدیک شدن به زمان تمام شدن این مواد اولیه، بصورت اتوماتیک برای شما سفارش گذاشته شود و بدون نیاز به درگیر شدن شما در این فرایند، مواد اولیه به درب منزلتان بیاید. اما این کار، همه‌ی توانمندی های این سرویس هوشمند نیست. بیش از ۶۰۰۰ سرویس مختلف توسط الکسا به شما ارائه می شود. از پخش موسیقی از طریق یخچال شما گرفته تا بررسی وضعیت آب و هوا، تنظیم زمان اجاق گاز، درخواست تاکسی تلفنی و خیلی کارهای مختلف دیگر فقط با استفاده از صدا شما!

 

هوشمندی های تکنولوژی InstaView

با کمک این فناوری، حتی کارهای روزمره آشپزخانه شما به یک سرگرمی تبدیل می شود و از حالت یکنواختی خارج می شود.
علاوه بر سیستم صوتی، فناوری InstaView ال جی امکانات دیگری را نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برای هر غذا، یک استیکر مخصوص آن تعریف کنید و حتی زمان انقضای استفاده از آن محصول را نیز برای یخچالتان تعریف کنید و با نزدیک شدن به زمان انقضا و یا حتی تمام شدن آن، استیکر مخصوص به آن ماده غذایی تغییر حالت می دهد و شما را از وضعیت های مختلف آگاه می کند.
حتی می توان برای هر شخص در خانه یک لیست مواد غذایی و یا حتی لیست فعالیت های روزانه سیستم هوشمند را تعریف کرد که با توجه به نیازهایش، کارهای مختلف برای او انجام شود. مثلاً برای بچه ها تعریف شود که با نزدیک شدن به ساعت ۷ صبح یک سرویس تاکسی تلفنی سفارش داده شود تا بعد از خوردن صبحانه آن ها را به مدرسه ببرد.
با استفاده از دوربین لنز عریض ۲ مگاپیکسلی که زوایای مختلف این یخچال استفاده شده می تواند عکس های مختلف داخل یخچال را حتی به گوشی موبایل شما منتقل کرد تا در صورت نیاز، خودتان خریدها را انجام دهید.

مدیر کارخانه ال جی می گوید: با همکاری با آمازون و کار کردن روی این سیستم هوشمند تلاش میکند تجربه روزانه حضور در آشپزخانه را به یک چالش سرگرم کننده و حتی یک زندگی با نشاط تبدیل می کنیم. ما می خواهیم تجربه استفاده از یخچال Door-in-Door ال جی با کمک فناوری InstaView به تجربه ای تبدیل شود که کاربران قبل از این هرگز نداشته اند.

مدیر فروشگاه آمازون نیز معتقد است: برای خیلی از خانواده ها آشپزخانه، پر رفت و آمد ترین جای منزل است و حتی تبدیل به تنها مکانی می شود که اعضا، هر روز یکدیگر را آنجا ملاقات می کنند. حالا می توانیم بگوییم که زندگی پیش از این فناوری هیچ وقت به این راحتی و دلپذیری نبوده است. همکاری با برند ال جی به نفع همه و در جهت بهبود سطح زندگی مردم خواهد بود.

امیر تولائی
امیر تولائی

زندگی من مدت‌هاست حول محور تکنولوژی می‌گرده. یه بخشی از کار روزانه من مرور خبرها و تازه‌های تکنولوژیه، با موسیقی ارتباط خوبی دارم و در طول روز حدود یک ساعت رو به نواختن و گوش کردن موسیقی می‌گذرونم :)

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.

دیدگاه خود را بیان کنید!